Vlasta Korec

Správce webu | 12.04.2013

0 komentář

Rozhovor

Vlastimila Korce známe jako moderátora z televize i z rozhlasu, stejně jako herce z několika českých scén. K časově náročné práci musíme ještě přidat velkého koníčka - offroad maratony. O to víc jsou cenné chvíle strávené s rodinou. K dcerce přibyl synek, a tak není divu, že se náš rozhovor se šťastným tatínkem točil hlavně kolem obou ratolestí.

Rozhovor s Vlastou Korcem

Jaké byly vaše klučičí roky?
Velmi šťastné, mám skvělé rodiče, super bráchu - a co si víc přát. Jako kluk jsem klasicky zlobil, ale vždy jsem měl kliku, že mě nechytli nebo se nepřišlo na to, že v té či oné lumpárně mám prstíky.

Zůstaly vám na dětství nějaké hmatatelné vzpomínky?
Vzpomínky na dětství se vytratily, v rychlém životním sprintu zbývá čas jen na malé střípky. Pomalu se ale vrací v souvislosti s dětmi. Naše děti zdolávají nástrahy života, my jsme se ženou Magdou u toho a prožíváme každou vteřinu. A je to paráda.

Máte dcerku Magdalenku a syna Vlastíka. Byl jste u toho, když vaše děti přišly na svět?
Byl jsem u obou prorodů a byl to neskutečný zážitek. Ten okamžik, když se ratolesti poprvé rozkřičí a kouknou na svět - není nic víc. Také jsem měl možnost zjistit, jak mám statečnou ženu! Jeden kamarád se mě nedávno zeptal: Byl jsi na Dakaru, to je taky super zářitek, to je přece víc než porod? Já mu odpověděl: Ani náhodou!

Obě děti mají jména po svých rodičích. Je to u vás nějaká tradice?
Možnost vybírat jméno pro holčičku mi dala žena Majda otázkou: Jak by sis přál, aby se jmenovala naše holčička? Já bez rozmyslu odpověděl: Magdaléna - po tobě. A bylo to. S Vlastíkem je to jinačí, tady tak trochu pokračuje rodinná tradice, v přímé posloupnosti to je už Vlastimi Korec III.

Jak si s Magdalenkou nejraději hrajete?
Kdykoliv, kdekoliv, v bazénu, na hřišti v pokojíčku, v autě. Zpíváme, lumpačíme a užíváme si to spolu. Jelikož je má práce dost časově náročná, vážím si každého okamžiku s rodinou.

A co její nejoblíbenější hračky?
Puzzle, knihy, kostky, skládanky a v poslední době hromada plyšáků (pejsek Pepe, ovečka Koki, tygr Franta, kočička Mia ...). Taky je teď populární dětský kočárek s miminkem a cestovní dětský kufr na kolečkách, kde jsou věcičky pro mimi.

Jak hodnotíte dnešní hračky a ty z dob vašeho dětství?
Velká paráda, výběr je dnes skvělý. Když rodič dorazí do prodejny s hračkami, oči jen přechází z dokonalé nabídky. Jsem ale také velmi rád, že existuje spousta hraček, které děti učí a zušlechťují. Ale pozor, nabízí se také hračky nevalné kvality, které můžou velmi ublížit.

Teď do vaší rodiny přibyl kluk, těšíte se i na typicky klučičí hračky, jako jsou motorky, auta na ovládání, autodráhy?
To vše teprve musí přijít. Madlenka má doma velkou spoustu hraček. Do našeho domu se sotva vejdeme. S příchodem syna a přivalem nových hraček budu muset asi ještě zvětšit dům, abychom se vešli.

Tatínkové mají občas tendence plnit si své dětské sny. Jak je to u vás?
Mám štěstí, že v životě si plním většinu reálných přání. Co se týče práce, nemůžu si stěžovat. Co se týče dalších aktivit? Paráda, závodím v offroadech, jezdím na motorce, potápím se, lyžuju. Ovšem největší radost mi dělá to, když plním sny svým blízkým.

Diskuze
Vlasta Korec

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Správce webu | 10.07.2018

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Sklápěč je klasická oblíbená hračka nejen na písek a díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. Díky silné konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou.

Zajímavosti

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Správce webu | 11.09.2018

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava? Pak stačí jen otevřít knížku nebo zajít se svými dětmi do kina…


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑