Tipy na hračky

Máš pouhých 5 sekund a ostatní hráči napjatě čekají, až to zkazíš!

Tři různé příchutě pudinku jistě zvládneš vyjmenovat. Ale dokážeš to i pod časovým tlakem? Máš pouhých 5 sekund a ostatní hráči napjatě čekají, až to zkazíš!

Celý článek

Kdo by neznal vyprávění o Jeníčkovi a Mařence, kteří se ztratili v lese a tam objevili perníkovou chaloupku?

Kdo by neznal vyprávění o Jeníčkovi a Mařence, kteří se ztratili v lese a tam objevili perníkovou chaloupku? Oblíbenou pohádku si nyní můžete zahrát s magnetickým divadélkem, nebo si užít spoustu legrace při vymýšlení vlastních pohádkových příběhu.

Káča, bubínek, hrací skříňka jsou klasické hračky od Leny...

Káča, bubínek, hrací skříňka jsou klasické hračky od Leny pro děti už po dlouhé generace zpátky. Dávají dítěti možnost rozvíjet správnou motoriku a koordinaci pohybů či pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. A nepotřebujete k tomu žádné baterie nebo elektřinu.

Za chlupatou koulí se skrývá koník, kočička nebo pejsek v barvě s ombré efektem

Fur Balls Touláček - opuštěná zvířátka, která potřebují pomoc. Nejprve vypadají jako smutné, chlupaté koule. Po umytí, osušení a učesání se z nich stanou roztomilí, načechraní mazlíčci.

Nastavíte-li jasná pravidla, může počítač fungovat jako domácí učitel

Někteří rodiče se na chytré telefony či tablety v rukou malých dětí dívají pohoršeně, jiní jsou naopak rádi, že mají něco, čím děti rychle a spolehlivě zabaví, nemají-li na ně dostatek času.

BLOK z melásky je z cukrové třtiny, recyklovatelný...prostě zelený

Jsem z cukrové třtiny, jsem recyklovatelný...jsem prostě zelený.
BLOK z melásky - z lásky k přírodě

Vytvořte si z obyčejných výrobků zajímavé originály

Správce webu | 02.02.2020

0 komentář

Vytvořte si z obyčejných výrobků zajímavé originály

Chystáte se na narozeninovou či jinou party a máte doma bílé plátěné tričko, které byste chtěli ozvláštnit? Není nic jednoduššího, než si pořídit barvy a fixy na textil, namalovat si na tričko svou kresbu a oslnit ostatní. Barvy i fixy můžete použít nejen na trička, ale i na tašky, boty či jiné šité výrobky. Vytvořte si z obyčejných výrobků zajímavé originály.

Vtipná dětská knížka - Nártoun Olin vypráví...

Správce webu | 10.01.2020

0 komentář

Vtipná dětská knížka - Nártoun Olin vypráví...

Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin vás zavede svým roztomile upřímným vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde se setkáte se spoustou rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružné zážitky, ale ani o všelijaké průšvihy.

Dopřejte dětem skvělou zábavu a vybavte je auty z řady Truxx od firmy Lena

Dopřejte dětem skvělou zábavu a vybavte je auty z řady Truxx od firmy Lena. Auta jsou vyrobena z kvalitního plastu s velmi pevnou stavbou, která se hodí pro hraní na písek i doma v pokojíčku.

Kašpárek vypráví pohádky – Zlatovláska, Popelka, O šípkové Růžence

Děti pohádky milují. Ve světě fantazie se cítí jako doma, protože jim dává prostor pro sny a představivost. Každá pohádka má v sobě ukrytý význam. Děti se přirozeně dozvídají, že ve světě jsou neustále pospolu dobré a zlé síly, láska a nenávist, pravda a lež. A zlo je nakonec vždy po zásluze potrestáno. Některé pohádky chtějí slyšet opakovaně snad každý den.
Nyní si pohádky mohou poslechnout s veselým Kašpárkem.


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2020, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑