Děti a vy

Vánoce se blíží, a tak je nejvyšší čas napsat dopis Ježíškovi

Už jste s dětmi přemýšleli nad dárky pod stromeček? Mají už seznam, nebo jsou jejich přání zatím nevyřčená? Štědrý den se nezadržitelně blíží, a tak je nejvyšší čas napsat si o dárečky. Vyrobte s dětmi dopis Ježíškovi společně.

Celý článek

Sourozenecká láska

Správce webu | 13.11.2019

0 komentář

Sourozenecká láska

Láska mezi sourozenci je jednou z nejkomplikovanějších. Vztah se sestrou či bratrem nás provází celým životem – sourozenec může být nejlepší kamarád i úhlavní nepřítel v jednom, často se tyto role v průběhu života mění.

Jak uspat nejmenší

Správce webu | 12.11.2019

0 komentář

Jak uspat nejmenší

Přijeli jste z porodnice a očekáváte, že vaše dítko bude spát až 17 hodin denně, jak se většinou píše? Ale ouha, vaše miminko si plete půlnoc a poledne a vy jste ráda za každou minutu, kterou dítě spí?

Podzimní vítr zve k tradiční české zábavě pouštění draků...

Pouštění draků je oblíbená česká zábava, stará dokonce už asi 500 let. Podzim se hlásí, a tak se na kopcích opět shromažďují nadšenci a čekají na ten správný vítr.

Chcete si vyrobit draka sami? Máme pro vás jednoduchý návod.

Podzim je tady a s ním i pouštění draků. Je to zábava pro malé i velké a zároveň máte program na víkendové dopoledne či odpoledne.

Jak uklidnit dítě

Správce webu | 30.09.2019

0 komentář

Jak uklidnit dítě

Dostalo vaše dítě záchvat pláče či řevu? Nejdřív ze všeho se pokuste jej uklidnit, protože ječící a vztekající se potomek nevnímá ani slovo z toho, co mu říkáte. Až se zklidní, teprve potom má cenu mu něco vysvětlovat.

Čtení je pro děti velmi důležité

Správce webu | 20.09.2019

0 komentář

Čtení je pro děti velmi důležité

Knížky rozvíjejí řadu dovedností a jsou zdrojem vědomostí. Díky knihám se děti učí, poznávají nové věci, cestují do světů vlastní fantazie, objevují neznámé a přicházejí na to, jak s ostatními lidmi lépe sdílet své myšlenky a pocity.

Jak na dětské vztekání

14.09.2019

0 komentář

Jak na dětské vztekání

Malé děti neumí pracovat se svými emocemi, takže často končí vypjaté situace záchvatem hněvu. Sice jsou malé, ale už jsou inteligentní a rozumí, co se kolem nich děje. Dítě, které se nevzteká, neexistuje.

Komunikace je velmi důležitá pro každého z nás

Správce webu | 13.09.2019

0 komentář

Komunikace je velmi důležitá pro každého z nás

Komunikace hraje v životě každého jedince důležitou roli. Jedná se o sdělování informací, názorů, myšlenek a pocitů mezi lidmi. Komunikace je tedy velmi důležitá pro každého z nás.

Když venku prší

Správce webu | 23.07.2019

0 komentář

Když venku prší

Když se řekne léto, prázdniny, dovolená, každý z nás si jistě představí sluníčko, teplo, bazén… Co si ale počít, když se nebe zatáhne a z oblohy se řinou proudy vody? Jak se tedy zabavit?


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2019, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑