Děti a vy

Jak uspat nejmenší

Správce webu | 12.11.2019

0 komentář

Jak uspat nejmenší

Přijeli jste z porodnice a očekáváte, že vaše dítko bude spát až 17 hodin denně, jak se většinou píše? Ale ouha, vaše miminko si plete půlnoc a poledne a vy jste ráda za každou minutu, kterou dítě spí?

Podzimní vítr zve k tradiční české zábavě pouštění draků...

Pouštění draků je oblíbená česká zábava, stará dokonce už asi 500 let. Podzim se hlásí, a tak se na kopcích opět shromažďují nadšenci a čekají na ten správný vítr.

Chcete si vyrobit draka sami? Máme pro vás jednoduchý návod.

Podzim je tady a s ním i pouštění draků. Je to zábava pro malé i velké a zároveň máte program na víkendové dopoledne či odpoledne.

Jak uklidnit dítě

Správce webu | 30.09.2019

0 komentář

Jak uklidnit dítě

Dostalo vaše dítě záchvat pláče či řevu? Nejdřív ze všeho se pokuste jej uklidnit, protože ječící a vztekající se potomek nevnímá ani slovo z toho, co mu říkáte. Až se zklidní, teprve potom má cenu mu něco vysvětlovat.

Jak na dětské vztekání

14.09.2019

0 komentář

Jak na dětské vztekání

Malé děti neumí pracovat se svými emocemi, takže často končí vypjaté situace záchvatem hněvu. Sice jsou malé, ale už jsou inteligentní a rozumí, co se kolem nich děje. Dítě, které se nevzteká, neexistuje.

Když venku prší

Správce webu | 23.07.2019

0 komentář

Když venku prší

Když se řekne léto, prázdniny, dovolená, každý z nás si jistě představí sluníčko, teplo, bazén… Co si ale počít, když se nebe zatáhne a z oblohy se řinou proudy vody? Jak se tedy zabavit?

Co dělat, když jsou děti na prázdninách

Správce webu | 10.07.2019

0 komentář

Co dělat, když jsou děti na prázdninách

Naplánovali jste s dětmi, kde a jak budou prázdniny trávit? Některé jsou na prázdninách u babičky a dědy, u známých a kamarádů, a jiné na táborech.

Učíme děti plavat

05.07.2019

0 komentář

Učíme děti plavat

Děti vodu milují – cákání se v bazénku, přelévání ve vodním mlýnku, stříkání z vodní pistolky, nekonečné padání při lžičce, která spadla do kafíčka. Letos nás opět čeká léto u vody, a tak je čas na seznámení ratolesti s prvními samostatnými tempy pod i nad hladinou.

Hraní na písku patří mezi nejoblíbenější dětskou zábavu

Dopřejte svým dětem zábavu na čerstvém vzduchu. Hraní na písku patří mezi nejoblíbenější dětskou zábavu, při hře s pískem můžou naplno využít svou fantazii, staví různé bábovky, budují hrady a hloubí tunely.

Čerstvý vzduch je pro zdraví dětí to nejlepší, co jim můžeme dopřát

Čerstvý vzduch je pro zdraví dětí to nejlepší, co jim můžeme dopřát. Vezměme tedy děti ven na dětská hřiště, nebo jim takové hřiště vytvořme v soukromí vlastní zahrady.


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2023, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑