Vybíráme kočárek pro panenky

Správce webu | 28.02.2018

0 komentář

Bezpečnost

Máte doma malou maminku a nespočet panenek, které nemá v čem vozit? Udělejte dcerce radost a pořiďte jí kočárek pro panenky, se kterým se zabaví a opravdu ho využije. Nebude v něm vozit jen panenky, ale i plyšáky a jiné hračky.

Vybíráme kočárek pro panenky pro malé maminky

Kočárky pro panenky se vyrábějí v mnoha variantách, od těch nejjednodušších a finančně nenáročných modelů až po dokonalé repliky skutečných kočárků, které jsou skoro na stejné úrovni jako kočárky pro miminka. Pamatujete si ještě, jak jste vybírali kočárek pro své miminko? Tak teď vás čeká něco podobného a hurá do vybírání.

  •  Jaký druh? Kočárků pro panenky je na trhu nespočetné množství a druhů, vypátrejte tedy od své holčičky, jaký typ kočárku by se jí nejvíce líbil. Přála by si raději hluboký, sportovní kočárek či golfové hole?
  •  Hluboké kočárky jsou stabilní a pevné, a proto jsou u holčiček i rodičů velmi oblíbené. Většinou lze vrchní boudičku stahovat nebo zatahovat a ve spodní části kočárku bývá menší prostor, do kterého si mohou odkládat své drobnosti.
  • Sportovní kočárky jsou oblíbené pro výškově nastavitelnou rukojeť, kterou je možné i přehodit tak, že jízda sedačky je proti směru jízdy. Nemívají ale polohovatelnou zádovou opěrku a panenky v kočárku pouze sedí.
  • Golfové hole jsou jednoduše skladné a lehké, díky tomu je možné s kočárkem cestovat i v městské hromadné dopravě. Mívají polohovatelnou zádovou opěrku a některé i stříšku, která kryje panenky před nepříznivým počasím.
  • Materiál. Pro nejmenší holčičky pořiďte spíš kočárek vyrobený z plastu, který je bytelnější a díky hladkému povrchu nehrozí žádné zranění. Plast použitý pro výrobu musí být zdravotně nezávadný. Pro větší holčičky jsou určeny kočárky s kovovou konstrukcí v kombinaci s látkou. Na trh se nyní vracejí i kočárky proutěné a také je možné sehnat kočárek dřevěný.
  • Hmotnost kočárku. Důležitá je také hmotnost kočárku, čím je kočárek lehčí, tím lépe se s ním dítěti bude manipulovat. Jezdíte-li autem na víkendy k rodičům, na chalupu nebo se chystáte na dovolenou, počítejte s tím, že si vaše malá cestovatelka bude pravděpodobně chtít vzít kočárek s sebou, a proto se vám bude hodit i snadná skladnost kočárku.
  • Údržba. Na trhu najdete kočárky od světlých až po ty v tmavých barvách. U některých typů kočárků stačí přetřít potahy a konstrukci hadříkem, u jiných je potřeba potahy sejmout a vyprat je v pračce. Ve vlastním zájmu si promyslete, zda nepořídíte spíš tmavší a sytější barvy, u světlejšího kočárku by vás mohlo překvapit, jak často bude potřebovat vyčistit.
  • Po pár dnech užívání zkontrolujte, zda jsou šrouby na kolech dostatečně dotažené a zda z kočárku netrčí něco, o co by se holčičky mohly poranit. Také můžete strojovým olejem namazat prostor mezi nápravou kola a samotným kolem.
Diskuze
Vybíráme kočárek pro panenky

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Správce webu | 10.07.2018

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Sklápěč je klasická oblíbená hračka nejen na písek a díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. Díky silné konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou.

Zajímavosti

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Správce webu | 11.09.2018

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava? Pak stačí jen otevřít knížku nebo zajít se svými dětmi do kina…


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑