S Ferdou Mravencem

Správce webu | 24.04.2014

0 komentář

Tipy na hračky

Všichni známe pilného, nebojácného chytrého a vynalézavého Ferdu Mravence, vždy optimisticky naladěného mravenčího chlapíka s červenou puntíkovanou mašlí kolem krku. Je s ním legrace, ale dokáže také potrestat hloupost a nespravedlnost. Na jeho cestách ho doprovází rozumbrada Brouk Pytlík, krásná Beruška a spousta ostatních přátel.

Všichni známe šikovného Ferdu Mravence, který si ví rady s každou prací

Motivy s obrázky Ferdy Mravence, Brouka Pytlíka a ostatních přátel čekají na vaše děti na dětském pískovém nářadíčku. Konvičky, kbelíčky, formičky - a to hned v několika barevných provedeních.

         

Motivy šikovného Ferdy Mravence, který si ví rady s každou prací a nezištně pomáhá všem zvířátkům z broučí říše, jeho popleteného přítele Brouka Pytlíka, půvabné, ale trochu nafoukané Berušky a ostatních přátel najdete i na setech hraček na písek. Vaše děti si s nimi užijí spoustu zábavy. Sety jsou cenově výhodnější a obsahují kbelík, lopatku, formičky, hrabičky, sítko a konvičku. Je jen na vás, jaké barevné provedení a jaký obsah setu si vyberete.

          

A protože kbelíčky a lopatičky od písku do dětského pokojíčku nepatří, je pro děti připraven Ferda a Pytlík osobně - a to v plyšové podobě. Plyšáci z příjemného materiálu jsou skvělými mazlíčky na spaní a ohebné ruce a nohy obou postaviček umožní dítěti zapojit plyšové kamarády do svých her.

           

Diskuze
S Ferdou Mravencem

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Správce webu | 10.07.2018

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Sklápěč je klasická oblíbená hračka nejen na písek a díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. Díky silné konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou.

Zajímavosti

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Správce webu | 11.09.2018

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava? Pak stačí jen otevřít knížku nebo zajít se svými dětmi do kina…


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑