Pavla Vitázková

Správce webu | 28.03.2013

0 komentář

Rozhovor

Sympatickou tvář herečky Pavly Vitázkové máme spojenou s postavami z televizních seriálů, inscenací či pohádek. K tomu má na svém uměleckém kontě řadu hezkých rolí v Městském divadle Brno, kde má od roku 1997 stálé angažmá. A jak se dozvíte z tohoto rozhovoru, pustila se spolu se svým manželem, talentovaným muzikálovým herce Dušanem Vitázkem do nového projektu...

Rozhovor s Pavlou Vitázkovou

Co se vám vybaví, když se řekne dětství?
Rozhodně si pamatuju, že všude kolem bylo strašně málo barev, jen samá šedá. Taky se mi vybaví, že jsem milovala dárky a překvapení. Teď už miluju jen ty dárky.

Vzpomenete si na svou nejmilejší hračku?
Když mi byly čtyři roky, dostala jsem ve školce plyšový polštář ve tvaru opičí hlavy a bez toho jsem nemohla spát tak do svých třiadvaceti let. Pořád se musel prát, všude jsem ho s sebou vozila a po těch dvaceti letech se mi rozpadl. Naštěstí už mi bylo dost let na to, abych se s tím vyrovnala.

Zůstaly vám dodnes nějaké hračky z dětství?
Určitě bych v domě svých rodičů ještě něco našla, ale u sebe mám dvě věci. Jednoho asi 10 cm vysokého králíčka, všude mu už lezou dráty, ale ten je zásadní. A potom mám kolouška z tvrdého plyše, a to je jediná hračka, kterou náš vlčák nedokáže rozkousat a zničit.

Se svým manželem jste tváří nové interaktivní hry pro celou rodinu Gameshow, co na tuto žhavou vánoční noviku říkáte?
Líbí se mi, že se jedná o generačně neomezenou zábavu. Mohou spolu "soupeřit" nejenom rodiče s dětmi, ale také třeba banda přátel. Stačí Gameshow jednou vyzkoušet a vsaďte se, že vás chytí.

Oba jste známí herci, kde vás mohou naši čtenáři vidět?
Určitě stěžejní je naše práce v Městském divadle v Brně, tam hrajeme oba a často, já na činoherní scéně a můj muž na hudební. Možná kvůli tomu, že se tak trošku míjíme, jsme to spolu tak dlouho vydrželi.

Blíží se vánoční svátky, co pro vás znamenají a jak je prožíváte?
Pokaždé jinak. Například loňský rok jsme jeli na Slovensko do liptovského kraje. Krásné hory, roubenky, termální lázně ... Byly to jedny z nejvydařenějších Vánoc.

Máte pro nás nějaký tip, jak si vytvořit tu pravou předvánoční náladu?
Mám. Pokuste se sehnat všechny dárky již v listopadu a v prosince se už jen věnujte svým blízkým, ale třeba i těm, které jste dlouho neviděli. Určitě to stojí za to. Já jsem si například letos znovu našla vzdálenou tetičku, o které mi všichni tvrdili, že je dávno mrtvá, a na tu si o letošních Vánocích určitě čas udělám.

Diskuze
Pavla Vitázková

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Správce webu | 10.07.2018

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Sklápěč je klasická oblíbená hračka nejen na písek a díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. Díky silné konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou.

Zajímavosti

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Správce webu | 11.09.2018

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava? Pak stačí jen otevřít knížku nebo zajít se svými dětmi do kina…


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑