Klára Kolomazníková

Správce webu | 23.03.2013

0 komentář

Rozhovor

Zpěvačku Kláru Kolomazníkovou máme mnozí v paměti ve spojení s dívčí skupinou Holki, v níž téměř pět let působila. Když tato skupina ukončila činnost, Klára nastoupila na sólovou dráhu. Vydala tři desky a řadu singlů, dostala příležitost v divadle Semafor... Svůj "repertoár" před časem rozšířila o nový rozměr - o mateřství, které považuje za tu nejkrásnější životní roli.

Rozhovor s Klárou Kolomazníkovou

Jak jste prožila své dětství? Byla jste skutečnou holčičkou, nebo jste měla blíž ke klukům?
Měla jsem krásné dětství, byla jsem tou skutečnou holčičkou, která pečovala doma o několik panenek a plyšáků. A měla jsem jen kamarádky, kamarádi kluci přišli až ve školce.

Vzpomenete si na svoje oblíbené hračky? Máte je dodnes?
Měla jsem jednoho panáka, kterého jsem pojmenovala Láďa, a ten s mnou "vydržel" snad do mých 17 let, pak se záhadně ztratil. Dále jsem měla jednu oblíbenou panenku, která je v truhle dodnes a jistě ji jednou ukážu své holčíčce, a ještě plyšového medvěda, který je taky schovaný - je to památka.

Jste maminkou, máte malou dceru Valinku, jak si mateřství užíváte?
Valince je 6 měsíců a musím říci, že si mateřství neskutečně užívám. Jsem šťastná, že ji mám a že jsem si na dítě počkala. Využívám každou minutku s ní, je hodně vnímavá, pořád si povídáme, zpíváme a je nám spolu fajn. To, že se občas nevyspím, vůbec neřeším. Život s ní mě prostě baví o hodně víc. Být maminkou je ta nejkrásnější životní role.

A co vaše profese zpěvačky, šla vzhledem k mateřské dovolené stranou, nebo zvládáte obojí?
Nějakou dobu jsem samozřejmě měla pauzu, ale už tři měsíce po porodu jsem zpívala na plese. Těch akcí v současné době není zase tolik, ale na druhou stranu mi to takto vyhovuje. Zvládám obojí v pohodě. Mám ještě rozdělanou svou čtvrtou sólovou desku s Peterem Fiderem, loni mi vyšel singl s klipem "Osamělá" a letos vydávám další singl "Nebe spí". Současná doba není jednoduchá nikde, ani v showbyznysu, ale nevzdávám se a těším se, co nového mě potká a jaké nabídky mě ještě čekají.

Valinka už má určitě i své první hračky, jak na ně reaguje?
Hračky má, ale tak nějak přiměřeně, nemá smysl, aby jich měla dvacet. Má již své oblíbené, hlavně se jí líbí všechno, co má oči.

Na co kladete důraz při nákupu hraček?
Dlouho vybírám, dívám se, z jakého materiálu je hračka vyrobená, zda nemá ostré hrany, a chci, aby byla líbivá. Jelikož malá chodí se mnou, tak mám pocit, že by chtěla všechno, každou hračku chce do ručičky - ale to samozřejmě nejde. Těším se na její první narozeniny, už přemýšlím o vhodné hračce a samozřejmě také o tom, jak bude vypadat její první oslavička.

Myslíte si, že je z čeho vybírat? Kde hledáte inspiraci?
Na trhu je spousta krásných hraček, jen si vybrat! Za mého dětství takový výběr nebyl. Ale je důležité, aby se nekupovala každá "blbovinka", děti bychom neměli moc rozmazlovat - jen tak přiměřeně. Ale pochopitelně bych jinak Valince dopřála, co jí na očích uvidím.

Jsou tady prázdniny, čas volna a dovolených. Co máte letos v plánu?
Léto bude trošku pracovní, nějaké akcičky mám již nasmlouvané, některé jsou v jednání. Volno využiji k tomu, abych byla s Valinkou. Určitě nás čekají výlety, letos po vlastech českých, a příští ro se už s malou podíváme někam k moři, těším se.

Diskuze
Klára Kolomazníková

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Správce webu | 10.07.2018

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Sklápěč je klasická oblíbená hračka nejen na písek a díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. Díky silné konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou.

Zajímavosti

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Správce webu | 11.09.2018

Premiéra pohádky „Když draka bolí hlava“ se blíží. 25. 10. 2018 v kině

Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava? Pak stačí jen otevřít knížku nebo zajít se svými dětmi do kina…


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑