Přátelé chvátám, chvátám nemám chvíli klid, já tam, já tam, dávno už měl být ...

Správce webu | 18.11.2013

0 komentář

Tipy na hračky

Jako by už tehdy brouk Kvapník z Příběhů včelích medvídků tušil, kam se dnešní doba bude ubírat. My ale máme chvilku času na to abychom zavzpomínali na tyto příběhy, které byly vysílány v rámci večerníčků v České televizi.

Přátelé chvátám, chvátám nemám chvíli klid, já tam, dávno už měl být ...

Příběhy nezbedných včelích medvídků nás provázejí od roku 1984 a neznám nikoho, kdo by se dnes nepozastavil, když uvidí naše plyšové postavičky Čmeldy a Brumdy.

Čmeláčky se nám podařilo ztělesnit nejenom v plyšácích s písničkami, kteří zpívají pokaždé, když je o to požádáte, ale máme pro vás také připraveny maňásky, polštářky, dřevěné kostky a jiné tematicky zaměřené hračky, potřeby pro vaše předškoláky, či školáky. Stačí si jenom vybrat.

Čmelda a Brumda

Čmelda a Brumda tě naučí písničky ze známého večerníčku. Zmáčkni ručičku a oni ti zazpívají "Na políčku v jetelíčku ..." Nebo chceš jinou?

Maňásci Čmelda a Brumda

Když si je navlékneš na ruku, můžeš si s nimi hrát a povídat. A když je půjčíš mamce, taťkovi, babičce nebo dědovi, můžete si společně zahrát pohádku.

Přívěšek

Jsou sice menší, ale zpívat umí taky. Když je zmáčkneš, uslyšíš písničku "Tam kde v noci jasně svítí světlušky ..." A můžeš si Brumdu nebo Čmeldu pověsit na klíče či na batoh.

Krtek

Další postavička ze známého večerníčku. Jednou zachránil Čmeldu a Brumdu před Pučmeloudem a od té doby jsou z nich velcí kamarádi.

Pučmeloud

"Pomoóóóc, je tu Pučmeloud..." Ničeho se neboj, když Pučmelouda zmáčkneš, Brumda a Čmelda ti zazpívají, jak ho chytili a Pučmeloud ti zase poví, jak se má.

Beruška

Neustále se smějící Beruška, která se přátelila se čmeláky a podnikala s nimi výlety.

Světluška

Bez jejíhož světýlka by se Čmelda a Brumda s maminkou nemohli nastěhovat do znovupostaveného domečku.

Kvapník

Není možné, aby někdo nevěděl, kdo je to Kvapník. S písničkou "Přátelé chvátám, chvátám, nemám chvíli klid" oběhl snad celý svět.

Batůžky

Vezměte si svého oblíbeného čmeláka i na cesty. Dokonce si můžete vybrat, ze dvou variant: batůžek ve tvaru oblíbené postavičky, kam si věci uschováte do jeho bříška, nebo klasický batůžek s hračkou, která je jeho oddělitelnou součástí.

                        

Dřevěný program

Můžete si s vašimi nejmenšími zahrát pexeso, domino nebo sestavit z kostiček veselé obrázky, na kterých vás čekají známé postavičky z večerníčkového seriálu. Všechny výrobky jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií.

   

Oblíbené písničky z večerníčku uslyšíte od včelích plyšových kamarádů, kteří jsou věrnou kopií večerníčkových postaviček z příběhů Včelích medvídků.

Diskuze
Přátelé chvátám, chvátám nemám chvíli klid, já tam, já tam, dávno už měl být ...

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

Odrážedlo FUNNY WHEELS 2v1 roste s vaším dítětem

Správce webu | 12.12.2017

Odrážedlo FUNNY WHEELS 2v1 roste s vaším dítětem

A jedééém! FUNNY WHEELS je originální české odrážedlo, které dokáže růst s vaším dítětem.
Vzhledem k tomu, že můžete vyměnit dvě zadní kola za jedno a nastavit jeho výšku, nemusíte kupovat každý rok nové odstrkovadlo. FUNNY WHEELS vám vydrží, dokud nebudete kupovat první kolo.

Zajímavosti

Balíme vánoční dárky

Správce webu | 09.12.2017

Balíme vánoční dárky

Chcete, aby vánoční dárek zaujal nejen svým obsahem, ale také obalem? Stačí pár jednoduchých triků, některé z nich zvládnou i děti - a vaše dárky budou ozdobou každého stromečku.


© 2017, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑