Přátelé chvátám, chvátám nemám chvíli klid, já tam, já tam, dávno už měl být ...

Správce webu | 18.11.2013

0 komentář

Tipy na hračky

Jako by už tehdy brouk Kvapník z Příběhů včelích medvídků tušil, kam se dnešní doba bude ubírat. My ale máme chvilku času na to abychom zavzpomínali na tyto příběhy, které byly vysílány v rámci večerníčků v České televizi.

Přátelé chvátám, chvátám nemám chvíli klid, já tam, dávno už měl být ...

Příběhy nezbedných včelích medvídků nás provázejí od roku 1984 a neznám nikoho, kdo by se dnes nepozastavil, když uvidí naše plyšové postavičky Čmeldy a Brumdy.

Čmeláčky se nám podařilo ztělesnit nejenom v plyšácích s písničkami, kteří zpívají pokaždé, když je o to požádáte, ale máme pro vás také připraveny maňásky, polštářky, dřevěné kostky a jiné tematicky zaměřené hračky, potřeby pro vaše předškoláky, či školáky. Stačí si jenom vybrat.

Čmelda a Brumda

Čmelda a Brumda tě naučí písničky ze známého večerníčku. Zmáčkni ručičku a oni ti zazpívají "Na políčku v jetelíčku ..." Nebo chceš jinou?

Maňásci Čmelda a Brumda

Když si je navlékneš na ruku, můžeš si s nimi hrát a povídat. A když je půjčíš mamce, taťkovi, babičce nebo dědovi, můžete si společně zahrát pohádku.

Přívěšek

Jsou sice menší, ale zpívat umí taky. Když je zmáčkneš, uslyšíš písničku "Tam kde v noci jasně svítí světlušky ..." A můžeš si Brumdu nebo Čmeldu pověsit na klíče či na batoh.

Krtek

Další postavička ze známého večerníčku. Jednou zachránil Čmeldu a Brumdu před Pučmeloudem a od té doby jsou z nich velcí kamarádi.

Pučmeloud

"Pomoóóóc, je tu Pučmeloud..." Ničeho se neboj, když Pučmelouda zmáčkneš, Brumda a Čmelda ti zazpívají, jak ho chytili a Pučmeloud ti zase poví, jak se má.

Beruška

Neustále se smějící Beruška, která se přátelila se čmeláky a podnikala s nimi výlety.

Světluška

Bez jejíhož světýlka by se Čmelda a Brumda s maminkou nemohli nastěhovat do znovupostaveného domečku.

Kvapník

Není možné, aby někdo nevěděl, kdo je to Kvapník. S písničkou "Přátelé chvátám, chvátám, nemám chvíli klid" oběhl snad celý svět.

Batůžky

Vezměte si svého oblíbeného čmeláka i na cesty. Dokonce si můžete vybrat, ze dvou variant: batůžek ve tvaru oblíbené postavičky, kam si věci uschováte do jeho bříška, nebo klasický batůžek s hračkou, která je jeho oddělitelnou součástí.

                        

Dřevěný program

Můžete si s vašimi nejmenšími zahrát pexeso, domino nebo sestavit z kostiček veselé obrázky, na kterých vás čekají známé postavičky z večerníčkového seriálu. Všechny výrobky jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií.

   

Oblíbené písničky z večerníčku uslyšíte od včelích plyšových kamarádů, kteří jsou věrnou kopií večerníčkových postaviček z příběhů Včelích medvídků.

Diskuze
Přátelé chvátám, chvátám nemám chvíli klid, já tam, já tam, dávno už měl být ...

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

První Vánoce s miminkem

Správce webu | 07.12.2018

První Vánoce s miminkem

První Vánoce, které tráví rodičovský pár s miminkem, mají jedinečnou atmosféru a čerstvým rodičům se do paměti zapíší na dlouhé roky. Mnozí tatínkové a maminky jsou však trochu bezradní, jak mají vše zorganizovat, aby to pro děťátko bylo co nejlepší. Často je napadá, co vlastně těm nejmenším Vánoce dají.

Zajímavosti

Stavění puzzle se může účastnit celá rodina

Správce webu | 15.01.2019

Stavění puzzle se může účastnit celá rodina

Skládání puzzle se dá označit jako tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe musí přesně zapadat, složíte požadovaný tvar či obrazec.

Vánoce

Udělejte si s dětmi hezkého Silvestra

Správce webu | 30.12.2018

Udělejte si s dětmi hezkého Silvestra

Udělejte si s dětmi hezkého Silvestra, na němž nesmí chybět skvělé občerstvení a nápoje, které s vámi zvládnou připravit i děti.

Zima

Udělejte si s dětmi hezkého Silvestra

Správce webu | 30.12.2018

Udělejte si s dětmi hezkého Silvestra

Udělejte si s dětmi hezkého Silvestra, na němž nesmí chybět skvělé občerstvení a nápoje, které s vámi zvládnou připravit i děti.


© 2019, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑