Honzíkův soubor her

Správce webu | 23.03.2013

0 komentář

Od 3 letOd 4 letOd 5 letOd 6 letTipy na hračky

Každý z nás si určitě vzpomene na knížku Honzíkova cesta od Bohumila Říhy s nezaměnitelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové, na knížku, která nás provázela prvními roky ve škole. Tato kniha vypráví o pětiletém chlapci jménem Honzík, který jede za babičkou a dědečkem na venkov strávit prázdniny a za dobu prázdnin zde zažije mnoho dobrodružství.

Honzíkův soubor her

Společnost Dino Toys, s.r.o., pro vaše děti připravila soubor her, který je stejně jako známá kniha bohatě ilustrován obrázky Heleny Zamtlíkové. Soubor je v praktickém kufříku, do kterého děti mohou přibalit ještě další oblíbené hračky, které nesmí na výletě chybět. Cestovní Honzíkův soubor her je určen pro děti od 4 let a zahrají si s ním až 10 her. Při hraní jednotlivých her cestují s Honzíkem pohádkovou říší Heleny Zmatlíkové a prožívají s ním různá prázdninová dobrodružství. Hry byly vybrány na základě oblíbenosti a vhodnosti her pro děti tohoto věku. Zábavnou formou u nich procvičují především počítání, paměť, soustředění a rozvíjí kolektivní spolupráci. Zároveň ilustrace Heleny Zmatlíkové připomenou mnoho známých pohádek, které si můžete na cestách vyprávět. U dětí tím podpoříte představivost a schopnost vyprávění. Zažijte s Honzíkem nová dobrodružství. S kufříkem plným her se určitě nebudete na cestách nudit.

Diskuze
Honzíkův soubor her

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

Odrážedlo FUNNY WHEELS 2v1 roste s vaším dítětem

Správce webu | 12.12.2017

Odrážedlo FUNNY WHEELS 2v1 roste s vaším dítětem

A jedééém! FUNNY WHEELS je originální české odrážedlo, které dokáže růst s vaším dítětem.
Vzhledem k tomu, že můžete vyměnit dvě zadní kola za jedno a nastavit jeho výšku, nemusíte kupovat každý rok nové odstrkovadlo. FUNNY WHEELS vám vydrží, dokud nebudete kupovat první kolo.

Zajímavosti

Vánoční stromek je u nás jedním z nejvýraznějších symbolů Vánoc

Správce webu | 23.12.2017

Vánoční stromek je u nás jedním z nejvýraznějších symbolů Vánoc

Vánoční stromek je u nás jedním z nejvýraznějších symbolů Vánoc. Zpíváme u něj koledy a rozdáváme si pod ním dárky. Přestože je pro nás ozdobený vánoční stromek synonymem Vánoc, nebylo tomu tak vždy. U nás se jedná o tradici relativně mladou a ve svých počátcích církví dokonce zapovídanou.


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑