Honzíkův soubor her

Správce webu | 23.03.2013

0 komentář

Od 3 letOd 4 letOd 5 letOd 6 letTipy na hračky

Každý z nás si určitě vzpomene na knížku Honzíkova cesta od Bohumila Říhy s nezaměnitelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové, na knížku, která nás provázela prvními roky ve škole. Tato kniha vypráví o pětiletém chlapci jménem Honzík, který jede za babičkou a dědečkem na venkov strávit prázdniny a za dobu prázdnin zde zažije mnoho dobrodružství.

Honzíkův soubor her

Společnost Dino Toys, s.r.o., pro vaše děti připravila soubor her, který je stejně jako známá kniha bohatě ilustrován obrázky Heleny Zamtlíkové. Soubor je v praktickém kufříku, do kterého děti mohou přibalit ještě další oblíbené hračky, které nesmí na výletě chybět. Cestovní Honzíkův soubor her je určen pro děti od 4 let a zahrají si s ním až 10 her. Při hraní jednotlivých her cestují s Honzíkem pohádkovou říší Heleny Zmatlíkové a prožívají s ním různá prázdninová dobrodružství. Hry byly vybrány na základě oblíbenosti a vhodnosti her pro děti tohoto věku. Zábavnou formou u nich procvičují především počítání, paměť, soustředění a rozvíjí kolektivní spolupráci. Zároveň ilustrace Heleny Zmatlíkové připomenou mnoho známých pohádek, které si můžete na cestách vyprávět. U dětí tím podpoříte představivost a schopnost vyprávění. Zažijte s Honzíkem nová dobrodružství. S kufříkem plným her se určitě nebudete na cestách nudit.

Diskuze
Honzíkův soubor her

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

Skoro každá maminka má pro své miminko připravený kočárek

Správce webu | 27.02.2018

Skoro každá maminka má pro své miminko připravený kočárek

Skoro každá maminka má pro své miminko připravený kočárek. I když spousta dnešních maminek tzv. „šátkuje“, patří kočárek stále k základní výbavě budoucích rodičů.

Zajímavosti

Velikonoce jsou svátky radosti, počátku úrody a naděje

Správce webu | 17.03.2018

Velikonoce jsou svátky radosti, počátku úrody a naděje

Dnes Velikonoce chápeme jako křesťanskou oslavu, která se nenápadně prolíná s velmi silně zakořeněnými pohanskými zvyky, oslavujícími znovuprobuzení přírody k životu po zimě. Jsou to tedy svátky radosti, počátku úrody a naděje.


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑