Auta, autíčka, autodráhy

Správce webu | 15.11.2016

0 komentář

ZajímavostiDětská autíčkaAutíčka na ovládáníElektrická autíčkaAuta na písekAuto na setrvačníkDěti a vy

Autíčka všech velikostí a typů jsou bezpochyby nejoblíbenější klučičí hračkou. Pokud máte doma kluka, nejspíše se letošní Ježíšek neobejde bez policejního, nákladního, závodního… – zkrátka nějakého auta, které má kolečka a dá se s ním jezdit

Auta, autíčka, autodráhy

A rozhodně nebude stačit jen jedno. S auty si nehrají jen chlapci, ale ke svým hrám je využijí i děvčata. Snad nikdo z nás si bez nich nedokáže představit své dětství.
Auta a autíčka všech velikostí a typů naleznete v každém hračkářství – ať již kovové či plastikové modely aut a autíček bez zvláštních funkcí v celé škále kvalitativních provedení na straně jedné, či autíčka na dálkové ovládání zvládající neuvěřitelné kousky v terénu i na koberci na straně druhé. Stále velmi oblíbenou klasikou jsou ale i v době elektronických autíček a dalších hraček také klasická autíčka na setrvačník – osvědčená, jednoduchá i odolná.
Nesmíme také zapomenout na nesmrtelné autodráhy, které baví děti již po několik desetiletí. A jejich vášeň jim často zůstává až do dospělosti. Celá hra spočívá v tom, že dvě nebo více aut jezdí po okruzích, poháněny elektromotory. Autodráhy jsou různé, některé mají jednoduché tvary, jiné jsou ztížené otočkami, tunely, mosty a dokáží tak zabavit na celé odpoledne nejen dítko, ale i tatínka nebo dědečka.
Děti také milují auta na písek. Žádný malý rošťák si své hraní na hřišti nedokáže představit bez auta, se kterým by mohl nakládat, převážet, vykládat, dolovat… Již od nejútlejšího věku upoutávají pracovní stroje pozornost. Kde se objeví bagr, najdete v nedaleké blízkosti i dítko, které sleduje jeho těžkou práci. S pracovními stroji a auty, jako je jeřáb, nakladač, domíchávač, bagr a další, se dětské pískoviště promění na stavební území, kde je potřeba bagrem vykopat základy, naložit suť na nákladní auto a odvézt pryč. S těmito auty se děti nejen zabaví, zažijí mnoho dobrodružství a legrace, ale také si budou rozvíjet své smysly. A navíc si je v létě mohou vzít na písek a v zimním období si s nimi pohrát v teple domova.

Diskuze
Auta, autíčka, autodráhy

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Správce webu | 10.07.2018

TITAN sklápěč - krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele

Sklápěč je klasická oblíbená hračka nejen na písek a díky velké nosnosti zaručí možnost převozu téměř čehokoli. Díky silné konstrukci a velkým kolům není žádný povrch překážkou.


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑