Proč bychom měli hrát společenské hry?

Správce webu | 05.11.2017

0 komentář

Proč bychom měli hrát společenské hry?

Hra je přirozenou součástí našeho života stejně jako literatura, práce, škola, oblíbený klub nebo jiné naše každodenní aktivity. To hlavní, co by nám hry měly přinášet je zábava a pobavení.

Celý článek

Jak naučit dítě prohrávat

Správce webu | 26.11.2016

0 komentář

Jak naučit dítě prohrávat

Každý rodič si jistě vzpomene na některou z rodinných scének, kdy hrajete karty nebo Člověče, nezlob se, vaše dítko nevyhrává, svoji prohru nepřijme, zlostně rozmetá figurky, nebo praští kartami o zem a dá se do usedavého pláče. Prohra netěší nikoho a malé děti ji často nezvládají.

Houpačka je neodmyslitelnou součástí dětských hřišť a zahrad

Zahrada bez houpačky by snad ani nebyla tou správnou dětskou zahradou. Houpačky milují všechny děti napříč věkovým spektrem, dodává jim vzrušení z pohybu a zároveň na ně působí velice uklidňujícím způsobem. Je to tím, že houpání je jedním z prvních pohybů, se kterým se všichni setkáme již jako miminka v matčině náruči.

Vodolepky ALEX - noví super kamarádi na hraní do vany

Správce webu | 18.06.2013

0 komentář

Vodolepky ALEX - noví super kamarádi na hraní do vany

Noví super kamarádi na hraní do vany. Panenky, silnice, farmář nebo dinosauři se dají lepit na vanu a obklady. Hračky se uklidí do taštičky a jsou připravené na další parádní zábavu ve vodě.

Děti a počítačové hry

Správce webu | 27.03.2013

0 komentář

Děti a počítačové hry

Počítačové hry jsou výborným způsobem zábavy jak pro děti, tak i pro dospělé. Zabaví vaše děti, i když venku prší, nebo jsou nemocné. Dospělí naopak mohou po těžké práci přijemně v klidu relaxovat při hraní her.

Honzíkův soubor her

Správce webu | 23.03.2013

0 komentář

Honzíkův soubor her

Každý z nás si určitě vzpomene na knížku Honzíkova cesta od Bohumila Říhy s nezaměnitelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové, na knížku, která nás provázela prvními roky ve škole. Tato kniha vypráví o pětiletém chlapci jménem Honzík, který jede za babičkou a dědečkem na venkov strávit prázdniny a za dobu prázdnin zde zažije mnoho dobrodružství.

Puzzle

Správce webu | 21.03.2013

0 komentář

Puzzle

Stavění puzzle spočívá ve skládání obrázků z malých kousíčků typických tvarů a je výbornou zábavou pro děti i dospělé. Rozvíjí logické myšlení, prostorovou orientaci, koncentraci, trpělivost a jemnou motoriku zvlášť u dětí.

Vymaluj si ... ALEX

Správce webu | 17.03.2013

0 komentář

Vymaluj si ... ALEX

Řada Vymaluj si… od firmy ALEX rozvíjí tvořivé schopnosti dětí – netradiční a originální hračky podporují u dětí jemnou motoriku a trénují soustředění.

Umyj si svou hračku - ALEX

Správce webu | 14.03.2013

0 komentář

Umyj si svou hračku - ALEX

Rádi by vám vaše děti pomáhaly při mytí nádobí nebo auta, ale máte strach, že nadělají víc škody než užitku? Z tohoto důvodu vám představujeme hračky řady Umyj si svou hračku, ze které si každé dítě určitě vybere tu svou.

Pastelky a barvy do vany ALEX

Správce webu | 13.03.2013

0 komentář

Pastelky a barvy do vany ALEX

Dnes vám poradíme, jak se mohou děti zabavit při koupání a zároveň rozvíjet kreativní myšlení. Představíme vám pastelky a barvy ALEX vhodné do vany i na tělo, se kterými si děti při koupání užijí spoustu legrace.


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑