Nové číslo časopisu Vše o hračkách

05.05.2017 09:33

Milí čtenáři časopisu Vše o hračkách,

jistě všichni víme, že kočárek patří k základní výbavě většiny novopečených rodičů, ale víte i něco o jeho historii? Ta není zase tak dlouhá! Jak se kočárky vyvíjely do současné podoby, se dozvíte v novém čísle časopisu, které je ke stažení v sekci Časopis virtuálně. Ve vybraných hračkárnách se časopis objeví v tomto týdnu.
Máte-li již výběr kočárku pro miminko za sebou a nyní vás čeká nákup kočárku pro vaši holčičku, aby v něm mohla vozit své panenky, bude pro vás toto číslo skvělou inspirací. Poradíme vám, jak takový kočárek vybrat, a představíme vám značku Teddies, která nabízí výbavičku pro malé maminky.
Ale i kluci si v tomto čísle časopisu přijdou na své. Najdou zde mnoho tipů na auta, bagry, traktory, prostě hračky na písek, s nimiž si užijí tu pravou zábavu.
Nebo si vaše dítko raději namáhá hlavičku, luští různé hádanky či rébusy? Pořídit mu můžete některý z hlavolamů z časopisu, s nímž si procvičí logické a kombinační myšlení, pozornost a postřeh. Ale nezapomeňte, že nejen naše děti, ale i my rodiče potřebujeme pohyb na čerstvém vzduchu, tak vezměte děti s kočárky, auty či autíčky a vyrazte ven, užít si společné chvilky.

Váš lvíček Všehráček


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2024, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑