Časopis Vše o hračkách listopad/prosinec 2019

04.11.2019 11:10

Milí čtenáři,
vánoční svátky se nám pomalu blíží, už to také cítíte? Těšíme se na vánoční koncerty, rozsvěcení vánočních stromků na náměstí, pečení cukroví, návštěvu trhů a mnoho dalších aktivit spojených s Vánocemi. Asi všichni víme, proč Vánoce slavíme, ale pro zajímavost se podrobněji na tyto sváteční dny podíváme v posledním čísle časopisu v tomto roce. Stáhnout si jej můžete v sekci Časopis ke stažení (nové okno), nebo jej najdete na pultech v hračkárnách. Zpíváte u stromečku koledy? O této tradici si na našich stránkách také můžete přečíst a najdete zde i některé pro osvěžení.
Předvánoční atmosféru jistě dotváří i dopis pro Ježíška. Už vaše děti přemýšlejí, co by si přály rozbalit pod vánočním stromečkem? Nápovědou jim může být poslední číslo časopisu v tomto roce, které je plné novinek a tipů na hračky. A čekání na Ježíška si mohou poté zkrátit s dětskými stránkami lvíčka Všehráčka a soutěžemi.
Děkujeme za vaši přízeň, kterou nám po celý rok projevujete, a přejeme vám klidné a pohodové Vánoce s nejbližšími a šťastný nový rok 2020.


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2024, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑