Časopis Vše o hračkách listopad/prosinec 2019

04.11.2019 11:10

Milí čtenáři,
vánoční svátky se nám pomalu blíží, už to také cítíte? Těšíme se na vánoční koncerty, rozsvěcení vánočních stromků na náměstí, pečení cukroví, návštěvu trhů a mnoho dalších aktivit spojených s Vánocemi. Asi všichni víme, proč Vánoce slavíme, ale pro zajímavost se podrobněji na tyto sváteční dny podíváme v posledním čísle časopisu v tomto roce. Stáhnout si jej můžete v sekci Časopis ke stažení (nové okno), nebo jej najdete na pultech v hračkárnách. Zpíváte u stromečku koledy? O této tradici si na našich stránkách také můžete přečíst a najdete zde i některé pro osvěžení.
Předvánoční atmosféru jistě dotváří i dopis pro Ježíška. Už vaše děti přemýšlejí, co by si přály rozbalit pod vánočním stromečkem? Nápovědou jim může být poslední číslo časopisu v tomto roce, které je plné novinek a tipů na hračky. A čekání na Ježíška si mohou poté zkrátit s dětskými stránkami lvíčka Všehráčka a soutěžemi.
Děkujeme za vaši přízeň, kterou nám po celý rok projevujete, a přejeme vám klidné a pohodové Vánoce s nejbližšími a šťastný nový rok 2020.


Co je portál vseohrackach.cz?

RSSRSS

Novinky

Časopis Vše o hračkách Leden-březen 2020

05. leden 2020
Milí čtenáři, přicházíme s prvním číslem časopisu Vše o hračkách v tomto roce 2020. Stáhnout si jej můžete v sekci Časopis ke stažení, nebo jej najdete na pultech v hračkárnách. Zima a jarní prázdniny jsou v plném proudu a tak jsme spolu navštívili hory, tedy alespoň na našich stránkách, a probrali, na co si dát v zimě pozor. Také jsme se věnovali  tématu - proč děti lžou. Ale aby to nebylo nespravedlivé, přeci i my rodiče lžeme, také věnovali jsme také článek nám rodičům a našim lžím. Jako v loňském roce jsme pro děti vyhlásili velkou zimní soutěž. Při dlouhých zimních večerech mohou děti psát, kreslit, vyrábět či lepit zadání soutěže, ve které při trošce štěstí vyhrají krásné hračky. Opět nechybí spousta zajímavého čtení, novinek ze světa hraček, tipů na hračky a samozřejmě ani v letošním roce nepřijdete o dětské stránky s lvíčkem Všehráčkem.

Archiv novinek


© 2020, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑