Časopis Vše o hračkách Květen/červen 2019

05.05.2019 14:40

Milí čtenáři časopisu Vše o hračkách,
v přírodě nastalo krásné období, kvetou květiny, stromy, rodí se mláďátka. O těch nejznámějších se dozvíte v jarním čísle časopisu Vše o hračkách, který najdete v sekci Časopis ke stažení.
Až vyrazíte do přírody, především do lesa, měli byste děti naučit, jak se správně chovat. Nápomocný vám může být článek na str. 10.
Naši krajinu protkává nejhustší a nejdokonalejší síť turistických značek na světě. O tomto unikátním systému a jak na turistiku s dětmi se na těchto stránkách také dozvíte.
Až se vydáte na cesty, nezapomeňte si do batohu přibalit postřehové hry Grabolo, se kterými si můžete ukrátit chvíle a přitom se skvěle pobavit. Nejmenší děti si mohou postavit puzzle s motivem tradiční pohádky a navíc je psaná pohádka pro puzzle ukryta. Chytré hlavičky bude bavit 3D bludiště a milovníci plyšáku zde najdou malé mazlíky, o které je třeba se postarat. To samozřejmě není vše, novinek ze světa hraček je časopis jako vždy plný. Nechybí ani rozhovor, tentokrát s herečkou Magdou Tkačíkovou, a dětské stránky s lvíčkem Všehráčkem.


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2024, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑