Vyšlete děti na tábor!

Správce webu | 26.06.2013

0 komentář

Od 6 letDěti a vy

Dopřejte dětem, aby prožily úžasné táborové dobrodružství, spojené s překonáváním překážek i trochou toho nepohodlí. Překážky patří k základním předmětům školy života a každé dítě by je mělo co nejdříve absolvovat.

Dopřejte dětem, aby prožily úžasné táborové dobrodružství.

Nic dítěti neprospěje víc, než se celý den věnovat různorodým sportovním i intelektuálním činnostem uprostřed ještě lidmi nezničené krajiny. Ranní rozcvička za zpěvu ptáků, večerní táborák, krásná zdravá příroda, to by mělo být pro každého z nás samozřejmostí běžného dne. Bohužel není! Městský způsob života nedává moc příležitostí dostat se do přírody, což tábor dokáže výborně vynahradit.
Děti na táboře získají nové zkušenosti a naučí se spoustu nových věcí, třeba vázání uzlů, šifrování, za pomoci hodinek a slunce zjistit, kde je sever a kde jih. Zahrají si zábavné společenské a sportovní hry i noční bojovky. V kolektivu se naučí týmově spolupracovat a komunikovat a třeba i poslouchat a respektovat autority.
Na táboře jsou děti odtrženy od nejrůznějších vymožeností moderní doby. Počítač jim tam může několik dní chybět, ale za chvíli poznají radost z přírody, pohybu, písniček a z přítomnosti ostatních dětí. Přijdou na to, že stojí za to překonat momentální lenost či nechuť, a jak příjemné výsledky to přináší.
Děti na táboře poznají mnoho nových kamarádů a někteří z nich je budou provázet možná po celý život. Dětem je umožněno spolu prožít velmi silné zážitky a dobrodružství, proto je přátelství z táborů tak pevné a srdečné.

Dobře vedený letní tábor má pro dítě velmi významnou roli - v jeho růstu, výchově, přípravě na život.

Diskuze
Vyšlete děti na tábor!

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Zajímavosti

Proč si holčičky hrají s panenkami

Správce webu | 01.04.2018

Proč si holčičky hrají s panenkami

Holčičky si nemusejí nutně hrát jen s panenkami a kluci s vláčky. Děti si mají hrát s tím, s čím chtějí. Jde spíš o to, abychom děti zbytečně neokrádali o některé zájmy a sny jenom kvůli zastaralým stereotypům.


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑