Osvěžení v bazénku

Správce webu | 31.07.2014

0 komentář

Děti a vy

Léto je v plném proudu, děti si užívají prázdniny, teploty stoupají do nadprůměrných hodnot... Kdo by netoužil po osvěžení v bazénu během horkých letních dní?

Kdo by netoužil po osvěžení v bazénu během horkých letních dní

Pro nejmenší jsou vhodné bazénky a brouzdaliště. K výhodám nafukovacích bazénků patří především jejich nižší pořizovací cena a možnost umístit je dokonce i na větší balkon či terasu. Gumové bazénky poskytují bezpečnost, protože jsou vyrobeny z měkkého materiálu a nehrozí, že se o ně děti zraní.
Pro starší děti, ale jistě i pro dospělé, jsou vhodné nadzemní bazény s pevnou konstrukcí a tělem z fólie. Musíte však myslet na chemické čištění vody, udržování vhodného pH a filtraci. Nadzemní bazény jsou dostupné v různých velikostech. Bazény zapuštěné do země vždy dostatečně zabezpečte a dávejte pozor, aby do něj dítě nespadlo.
Do správného bazénu patří skluzavka, která spolehlivě děti upoutá a udrží jejich pozornost. Měla by mít stabilní, pevnou konstrukci a přípojku pro napojení vodní hadice pro zvlhčení prostoru. A pokud není počasí zrovna vhodné ke koupání, mohou ji děti použít i ke klouzání do písku.
Pro zábavu a legraci samozřejmě nesmí chybět vodní pistole, nafukovací hračky, míčky, míče, kruhy, výbava pro malé potápěče a sportovní pomůcky. Pro nerušený odpočinek na vodní hladině zase nafukovací lehátko nebo matrace.

Nikdy nenechávejte děti v bazénu bez dozoru. S dětmi by měla vždy u bazénu být alespoň jedna dospělá osoba.

Diskuze
Osvěžení v bazénku

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

Odrážedlo FUNNY WHEELS 2v1 roste s vaším dítětem

Správce webu | 12.12.2017

Odrážedlo FUNNY WHEELS 2v1 roste s vaším dítětem

A jedééém! FUNNY WHEELS je originální české odrážedlo, které dokáže růst s vaším dítětem.
Vzhledem k tomu, že můžete vyměnit dvě zadní kola za jedno a nastavit jeho výšku, nemusíte kupovat každý rok nové odstrkovadlo. FUNNY WHEELS vám vydrží, dokud nebudete kupovat první kolo.

Zajímavosti

Vánoční stromek je u nás jedním z nejvýraznějších symbolů Vánoc

Správce webu | 23.12.2017

Vánoční stromek je u nás jedním z nejvýraznějších symbolů Vánoc

Vánoční stromek je u nás jedním z nejvýraznějších symbolů Vánoc. Zpíváme u něj koledy a rozdáváme si pod ním dárky. Přestože je pro nás ozdobený vánoční stromek synonymem Vánoc, nebylo tomu tak vždy. U nás se jedná o tradici relativně mladou a ve svých počátcích církví dokonce zapovídanou.


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑