Kam o prázdninách - Táborové dobrodružství

Správce webu | 14.07.2014

0 komentář

Děti a vy

Dobře vedený letní tábor má pro dítě velmi významnou roli – v jeho růstu, výchově, přípravě na život. Dítě se učí bez dozoru rodičů větší samostatnosti, ohleduplnosti i týmové spolupráci. Získají zde nové zkušenosti, naučí se spoustu zajímavých věcí a navíc poznají mnoho nových kamarádů.

Dobře vedený letní tábor má pro dítě velmi významnou roli

Na táboře si děti užijí jak dostatek zábavy, která by měla být stěžejním úkolem každého tábora, tak sportovních her, orientací v terénu i noční bojovky. Výhodou táborů je i odtržení od nejrůznějších vymožeností moderní doby, jako je např. počítač.

A jak se vypořádat se steskem? Pokud už nyní víte, že se bude vašim dětem velmi stýskat, pište jim co nejčastěji dopisy, ale i pohled potěší. S mobilním telefonem budete sice se svým dítkem pořád ve spojení, ale pozor na to, protože každodenní srdceryvné telefonování může stesk ještě prohloubit. Vedoucí vymýšlejí dostatečně zajímavé a plnohodnotné aktivity, kterými zaměřují pozornost dětí na něco jiného, takže pak už malí táborníci tolik nemyslí na rodiče.

Diskuze
Kam o prázdninách - Táborové dobrodružství

V diskuzi je 0 komentář. Poslední příspěvek

Vstoupit do diskuze


Co je portál vseohrackach.cz?

Pro nejmenší

Skoro každá maminka má pro své miminko připravený kočárek

Správce webu | 27.02.2018

Skoro každá maminka má pro své miminko připravený kočárek

Skoro každá maminka má pro své miminko připravený kočárek. I když spousta dnešních maminek tzv. „šátkuje“, patří kočárek stále k základní výbavě budoucích rodičů.

Zajímavosti

Proč si holčičky hrají s panenkami

Správce webu | 01.04.2018

Proč si holčičky hrají s panenkami

Holčičky si nemusejí nutně hrát jen s panenkami a kluci s vláčky. Děti si mají hrát s tím, s čím chtějí. Jde spíš o to, abychom děti zbytečně neokrádali o některé zájmy a sny jenom kvůli zastaralým stereotypům.


© 2018, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑