Aktuální soutěže

NÁRTOUN OLIN

Napište nám, jak se jmenují dva hlavní hrdinové knížky Nártoun Olin vypráví, kterou jsme si v tomto čísle časopisu představili. Tři z vás, kteří budou mít při losování štěstí, tuto vtipnou dětskou knížku vyhrají. Nápovědu hledejte na stránkách nového čísla časopisu Vše o hračkách nebo v sekci Časopis ke stažení.
Odpovědi se svou adresou, telefonním kontaktem zasílejte do 3. 3. 2020 na e-mail: , nebo na adresu: Vše o hračkách, Teddies, s.r.o., U Dlouhoňovic 1494, 564 01 Žamberk.              

VELKÁ ZIMNÍ SOUTĚŽ

Milé děti, Vánoce jsou již za námi a my bychom rádi věděli, čím vás Ježíšek překvapil. Napište nám, nakreslete nebo vystříhejte a nalepte na papír dárek, který vám pod stromečkem udělal největší radost.
Vyberte si, která hračka by vás v případě výhry potěšila. U každé z výher vylosujeme jednoho šťastlivce, který vybranou hračku vyhraje.
Odpovědi či obrázky se svou adresou, telefonním kontaktem i číslem vybrané výhry (u výhry č. 1 FUNNY WHEELS napište i barvu odrážedla) zasílejte do 3. 3. 2020 na e-mail: , nebo na adresu: Vše o hračkách, P.O.BOX 29, 564 01 Žamberk.

VYBRAT SI MŮŽETE:

1. Odrážedlo FUNNY WHEELS 2v1

FUNNY WHEELS je originální české odrážedlo, které dokáže růst s vaším dítětem. Během pár minut změníte tříkolové odrážedlo na dvoukolové a také můžete nastavit jeho výšku. Díky gumovým kolečkům odrážedlo nedrncá na hrubším povrchu, má tichý provoz, kola nekloužou a jízda je tak komfortnější. Odrážedlo je ve variantě se třemi koly stabilní. Vidlice má omezený rozsah otáčení a řídítka se tak nemohou přetočit. Rukojeti řídítek jsou na konci rozšířené, a tím chrání dětské ruce před poraněním.
Více na FUNNY WHEELS.

 

    
 


2. POHÁDKOVÝ KAŠPÁREK

Kašpárek vypráví 3 klasické pohádky:(Zlatovláska, Popelka, O šípkové Růžence). Pokud se vám líbí, můžete se nyní pokusit jej vyhrát.


3. MEDVÍDEK TEDÍK

Plyšový medvídek naučí dítko 14 známých českých říkanek. Stačí stisknout symbol a poslouchat: „Čistím zoubky řízy, řízy…, Vařila myšička kašičku…, Naše kočka strakatá…“
Více na Medvídek Tedík.


4. PANENKA SOFINKA

Sofinka má k sobě milého kamaráda v podobě pejska na vodítku. Po stisknutí tlačítka na bříšku začne panenka povídat: „Ahoj, já jsem Sofinka a mám ráda svého pejska. Pomůžeš mi vymyslet jeho jméno? Mám tě ráda…“ a když jí dáte vodítko do ruky, začne chodit.
Více na panenka Sofinka.


5. ROBOT FOBOS

Robot mluví česky a ovládá se infračerveným dálkovým ovladačem. Hýbe pažemi, chodí pohybem nohou – plynule se posouvá, vystřeluje náboje, bojuje, hraje reprodukovanou hudbu a tancuje. Robota si můžete naprogramovat i obnovit naprogramované sekvence. Více na robot Fobos.


Hadrová mluvící panenka

Látková panenka je měkká, jemná a výborně se tedy hodí na každodenní hraní. Kluci i holčičky se s ní mohou mazlit, povídat, zazpívat si, naučit se básničky a po náročném dni i usínat v postýlce.

6. PANENKA TEREZKA

Po zmáčknutí bříška Terezka povídá: "Mám Tě ráda, Povídej mi pohádku, Já jsem tvoje Terezka, Ty jsi moje nejmilejší kamarádka, Budeme si spolu hrát?...". Více na panenka Terezka.

7. PANENKA LUCINKA

Lucinka po zmáčknutí bříška povídá: "Ahoj, já jsem Lucinka a naučím tě písničky" a zpívá písničky "Skákal pes..., Holka modrooká..., Kočka leze dírou..." Více na panenka Lucinka.

8. KLUK HONZÍK

Když Honzíkovi zmáčknete bříško, začne povídat: "Ahoj, já jsem Honzík a naučím tě básničky" a říkat básničky: "Koulela se brambora..., Čistím zoubky..., Mám dvě ouška k naslouchání..." Více na kluk Honzík.


Plyšový usínáček

Heboučký a měkoučký usínáček láká k mazlení. Pomáhá dětem snadněji usnout za pomocí příjemných melodií a tlumeného světla, které vykouzlí z pokojíčku rázem říši snů.

9. SOVIČKA USÍNÁČEK

Zmáčkněte tlačítka na bříšku a sovička začne promítat noční oblohu v 8 barvách, hrát 8 ukolébavek a také zvuky, na které jsou děti zvyklé od maminky z bříška – bílý šum.
Více na sovička usínáček.

 

MEDVÍDEK USÍNÁČEK

Medvídek po zmáčknutí jeho kouzelného bříška začne promítat na strop barevnou hvězdnou oblohu a hrát 4 uklidňující ukolébavky. Více na medvídek usínáček.

10.                                                   11.
                    
 


TESTOVÁNÍ

My vám ZDARMA pošleme hračku a vy nám ji OTESTUJETE!
Sledujte www.facebook.com/vseohrackachwww.vseohrackach.cz, zde se dozvíte veškeré informace každého nového TESTOVÁNÍ.        


Další soutěže najdete na https://www.facebook.com/vseohrackach.

Rádi bychom znali váš názor na časopis i na web www.vseohrackach.cz. Napište nám jej na e-mail: , na adresu: Vše o hračkách, P. O. BOX 29, 564 01 Žamberk, nebo do zprávy na facebooku: www.facebook.com/vseohrackach. Zajímavé příspěvky určitě odměníme.


Co je portál vseohrackach.cz?


© 2020, TEDDIES s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑